Lekarz dermatolog - wenerolog

Zajmujemy się diagnostyką i leczeniem chorób skórnych i wenerycznych (przenoszonych drogą płciową).

UMÓW WIZYTĘ
przez telefon
(w godzinach pracy recepcji)
lub poprzez
kalendarz na stronie
(poza godzinami pracy recepcji)

22 849 84 28

Mezoterapia igłowa

To kolejny zabieg, który zaliczamy w poczet zabiegów dermatologii estetycznej i leczniczej . Do jej wykonania służy specjalne urządzenie widoczne na zdjęciu, dzięki któremu zabieg jest szybki (5min. )i mało bolesny. Mamy bardzo dobre urządzenie, z regulacją poziomu wkłócia igły i szybkości pracy . Wstrzykujemy do skóry różne substancje lecznicze. Można używać metody mezoterapii do leczenia problemu wypadania włósów, rozstępów, cellulitu, jak również do zabiegów rejuwenizacji (odmładzania) skóry twarzy, szyi. W skład koktajli, które wstrzykuje się do skóry wchodzą na przykład krzemionka organiczna, dexpanthenol, wyciąg z Centella Asiatica, wyciąg z karczochów, nostrzyka, rutyny, kwas hialuronowy, kofeina, monoksidil, biotyna, L-karnityna, wiele witamin.

Mamy kilka koktaili odżywczych zarówno dla skóry twarzy, szyi badż dekoldu jak i skóry owłosionej głowy. Zwykle robi się kilka zabiegów co ok.2 tygodnie.

Metodą mezoterapii (czyli wstrzyknięciem) wprowadzamy także do skóry osocze bogatopłytkowe. Podaje się je  widocznym na zdjęciu urządzeniem, jest wówczas bardzo mało nieprzyjemny. Pacjenci podkreślaja to bardzo często, ze niepotrzebnie obawiali się doznań bólowych. Zabieg ten wykonuje się co ok.6 tygodni. Można powtórzyć go kilkukrotnie. Mozna także robić go niezależnie od mezoterapii koktajlami odżywczymi badż karboksyterapii, czy tez nakłuć skóry z użyciem tzw. Dermapena. Wszystkie te metody dają bardzo dobre rezultaty w przypadku wypadania włosów, likwidowaniu zmarszczek, rozstepów, blizn i przebarwień.

Z powodu epidemii niektóre zabiegi zostały wycofane z oferty, prosimy się dowiedzieć umawiając na wizytę, czy zabieg, który Państwa interesuje jest aktualnie wykonywany.

Powrót

Umów wizytę
przez telefon
lub poprzez
Telefony odbieramy od poniedziałku do piątku w godzinach: 9-19:00
Umów wizytę
przez telefon
lub poprzez
Telefony odbieramy od poniedziałku do piątku w godzinach: 9-19:00