Lekarz dermatolog - wenerolog

Zajmujemy się diagnostyką i leczeniem chorób skórnych i wenerycznych (przenoszonych drogą płciową).

UMÓW WIZYTĘ
przez telefon
(w godzinach pracy recepcji)
lub poprzez
kalendarz na stronie
(poza godzinami pracy recepcji)

22 849 84 28

Wizyty online

Konsultacje dermatologiczne online

W związku z sytuacją epidemiczną w naszym kraju, licznym obostrzeniom oraz konieczności zachowania dystansu społecznego stworzyliśmy możliwość uzyskania porady dermatologicznej online. Konsultacja dermatologiczna online jest wygodną i bezpieczną formą uzyskania porady dermatologa bez konieczności wychodzenia z domu i narażania się na kontakt z wirusem. Jest to prosty i skuteczny sposób nie wymagający od pacjenta specjalnej wiedzy czy umiejętności.
W praktyce wystarczy umiejętność obsługi smartfona lub komputera na absolutnie podstawowym poziomie.

ZAPISY NA WIZYTY W GABINECIE:
– przez kalendarze na stronie dermedica.com.pl
– przez kalendarz na stronie znanylekarz.pl
wybierając nazwisko lekarza (dr Bożena Bierzniewska, dr Magdalena Brajczewska)
– przez recepcję gabinetu tel. 22 849 84 28 , 22 646 03 54

ZAPISY NA WIZYTY ONLINE i TELEPORADY:
– Można zapisać się dokładnie tak samo jak na wizyty w gabinecie.
Aby odbyć wizytę online lub teleporadę prosimy o jej umówienie, a następnie przesłanie kopii przelewu kwoty 250 zł na konto
Centrum Dermatologii Dermedica w Alior Bank 50 2490 0005 0000 4530 1464 4339.

Zdjęcie przelewu wysyłamy na numer telefonu:
537 144 432 (jeśli wizyta u dr Brajczewskiej)
605 654 058  (jeśli wizyta u dr Bierzniewskiej)

Można wówczas także przesłać kilka zdjęć zmian skórnych zrobionych w dobrym świetle z bliska i z pewnej odległości.

Podkreślamy, że te numery telefonów nie służą do umawiania wizyt!!!

WAŻNE

Na wizyty online można umówić się tylko wówczas, jeśli jest to KOLEJNA wizyta pacjenta w naszym gabinecie.
Pacjentów pierwszorazowych zapraszamy bezpośrednio do gabinetu.

Lekarz dermatolog online – konsultacje online

Wiele schorzeń dermatologicznych jest możliwych do zdiagnozowania na podstawie zdjęcia, które lekarz dermatolog podczas konsultacji może zobaczyć na ekranie komputera, laptopa czy telefonu albo wykonać zdjęcia zmian skórnych. Istotne jest jednak, aby zdjęcia zostały wysłane jeszcze przed zaplanowaną wizytą oraz były wyraźne, ostre i wykonane przy dobrym, najlepiej naturalnym oświetleniu. Zmiany skórne, które można zdiagnozować i leczyć poprzez tą formę konsultacji to wszelkiego rodzaju wysypki, alergie, grzybice, choroby bakteryjne, półpasiec, opryszczka, wyprysk (egzema), trądzik, zapalenie łojotokowe skóry, wypadanie włosów, łysienie, łuszczyca i wiele innych. W sytuacji kiedy podczas wizyty online okaże się, że lekarz nie jest w stanie w sposób pewny i jednoznaczny zdiagnozować choroby i ustalić planu leczenia, wówczas może skierować pacjenta na wykonanie odpowiednich badań lub konieczne będzie odbycie osobistej wizyty w naszym gabinecie.

Jak przebiega konsultacja online?

W celu zapisania się na poradę dermatologiczną online należy zadzwonić do naszej recepcji lub też umówić się poprzez kalendarz na naszej stronie internetowej dermedica.com.pl lub na portalu znanylekarz.pl. Po wybraniu terminu recepcjonistka zapisze Państwa na poradę dermatologa online (przez ekran komputera lub telefonu) lub też na tele poradę dermatologiczną (jest to wtedy po prostu rozmowa telefoniczna). Na podany przez Państwa numer telefonu otrzymacie Państwo proste instrukcje co i jak należy zrobić.

Przed e-wizytą system poinformuje Was o tym, że dobrze byłoby wysłać kilka zdjęć zmian skórnych (zrobionych z różnych odległości i w różnym świetle – jedno przy użyciu lampy błyskowej, drugie w świetle naturalnym) na podane numery telefonów.

Wizyta online - przykładowe zdjęcie
Wizyta online. Przykładowe zdjęcie (ostrość i poprawne oświetlenie).

Każdy z naszych lekarzy udzielających teleporad dermatologicznych lub porad dermatologicznych online przyjmuje zdjęcia na różnych numerach telefonów. Na te numery telefonów przesyłamy także dowód opłaty 250 zł za telekonsultację dermatologiczną albo za konsultacje dermatologiczna online. Tuż przed e wizyta zostanie do Państwa przesłany link do połączenia z lekarzem udzielającym konsultacji. O określonej porze klikacie Państwo w podany link a system dalej przeprowadzi Was do samego połączenia. Teleporada lub konsultacja dermatologiczna online trwa średnio 30 minut. W przypadkach, kiedy jest to uzasadnione pacjent w wyniku przeprowadzonej wizyty otrzymuje receptę w formie elektronicznej, którą następnie może zrealizować w dowolnej aptece.

Dermatolog online – recepta

Dermatolog online wystawia tzw e receptę. Recepta elektroniczna m 4 cyfrowy kod, który należy podać w aptece razem z numerem pesel. Jest to bardzo wygodna forma recept i można ją wystawić pacjentowi znajdującemu się w dowolnym miejscu w kraju, w tym również na odległość.

Umów wizytę
przez telefon
lub poprzez
Telefony odbieramy od poniedziałku do piątku w godzinach: 9-19:00
Umów wizytę
przez telefon
lub poprzez
Telefony odbieramy od poniedziałku do piątku w godzinach: 9-19:00