Lekarz dermatolog - wenerolog

Zajmujemy się diagnostyką i leczeniem chorób skórnych i wenerycznych (przenoszonych drogą płciową).

UMÓW WIZYTĘ
przez telefon
(w godzinach pracy recepcji)
lub poprzez
kalendarz na stronie
(poza godzinami pracy recepcji)

22 849 84 28
  • Dermatologia estetyczna

Jest to dziedzina dermatologii, która w ostatnich latach uległa szybkiemu rozwojowi i daje bardzo wiele zupełnie nowych możliwości. Medycyna estetyczna wymaga od lekarza dużych umiejętności i doświadczenia, bo na efekty działania w tym zakresie składa się wiele czynników. Pacjent powinien być prawodłowo zakwalifikowany do rodzaju zabiegu, należy dokładnie wyjaśnić jakie efekty można osiągnąć używając określonej metody a także jakie mogą być ewentualne powikłania. Nasi lekarze zawsze poświęcają pacjentowi czas i dokładnie objaśniają wszystkie kwestie związane z planowaną metodą.Chcemy aby nasi pacjenci mieji poczucie bezpieczeństwa i zaufania do specjalisty. Wszystkie zabiegi są u nas wykonywane tylko przez lekarzy.

Chcemy być skuteczni ale też dbamy o minimalizowanie ryzyka i dlatego do wykonywania zabiegów używamy tylko sprawdzonych i cieszących się dobrą opinią preparatów, a urządzenia, którymi wykonywane są zabiegi posiadają wymagane certyfikaty. Ważne jest podkreślenie, że wszyscy lekarze maja wieloletnie doświadczenie wzmacniane ustawicznym i systematycznym podnoszeniemswoich kwalifikacji, gdyż każdy kolejny rok przynosi zmiany i zupełnie nowe możliwości w medycynie estetycznej.

Zabiego dermatologii estetycznej wykonywane są nie tylko w celu odmłodzenia i poprawy wyglądu, ale także w leczeniu niektórych problemów dermatologicznych. Warto wymienić tu chociażby peelingi stosowane w leczeniu trądzika zwyczajnego, przebarwien oraz utracie elastyczności skóry, zamykanie naczyń w leczeniu trądzika rózowatego, depilację laserową w nadmiernym owłosieniu (hirsutyzm) lub wrastaniu włosów.

Powrót

Umów wizytę
przez telefon
lub poprzez
Telefony odbieramy od poniedziałku do piątku w godzinach: 9-19:00
Umów wizytę
przez telefon
lub poprzez
Telefony odbieramy od poniedziałku do piątku w godzinach: 9-19:00