Lekarz dermatolog - wenerolog

Zajmujemy się diagnostyką i leczeniem chorób skórnych i wenerycznych (przenoszonych drogą płciową).

UMÓW WIZYTĘ
przez telefon
(w godzinach pracy recepcji)
lub poprzez
kalendarz na stronie
(poza godzinami pracy recepcji)

22 849 84 28

lek. med. Bożena Bierzniewska

 • lek. med.

  Bożena Bierzniewska

  dermatolog - wenerolog

  Lek. med. Bożena Bierzniewska to doświadczony specjalista dermatolog-wenerolog, absolwentka Akademii Medycznej w Warszawie. Jej obszar specjalizacji obejmuje zarówno dermatologię ogólną, jak i estetyczną. Przez wiele lat skutecznie zajmuje się problemami takimi jak łuszczyca, bielactwo, trądzik, kurzajki czy łojotokowe zapalenie skóry.

  Lek. med. Bożena Bierzniewska angażuje się również w leczenie grzybicy, łysienia, alergii, zmian nowotworowych skóry, brodawek łojotokowych i włókniaków. Jest lekarzem, który nieustannie pogłębia swoją wiedzę w dziedzinie medycyny. Jako członek Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego aktywnie uczestniczy w szkoleniach, zjazdach zarówno krajowych, jak i międzynarodowych stowarzyszeń dermatologów oraz towarzystw dermatologii estetycznej. Podkreśla, że ciągły rozwój jest nieodzowny w dziedzinie dermatologii.

  Posiada bogate doświadczenie zawodowe, pracując zarówno w lecznictwie szpitalnym, jak i prywatnym. Od samego początku kariery zajmowała się zarówno dermatologią ogólną, jak i estetyczną. W swoim gabinecie oferuje różnorodne zabiegi mające na celu poprawę i odmłodzenie wyglądu skóry, takie jak peeling, wypełnianie zmarszczek, mezoterapia oraz krioterapia.

  Leczone choroby

  Bielactwo, Trądzik, Włókniaki, Choroby skóry, Łojotok, Nowotwory skóry, Choroby przenoszone drogą płciową, Łuszczyca, Alergie skórne, Grzybica, Łysienie, Brodawki łojotokowe, Zmiany skórne, Kurzajki

  tel.: 22 849 84 28


  Opinie naszych Pacjentów z portalu ZnanyLekarz.pl:

  KJ.
  29 grudnia 2023

  Wielki plus, Pani Doktor przeprowadziła dokładny przegląd wszystkich zmian skórnych, podsumowała, wysłuchała i poleciła profilaktykę. Jestem bardzo zadowolony i polecam. Gabinet jak i cała przychodnia (mieszcząca się lokalu stricte mieszkaniowym) przyjazne, spokojne i kameralne.

  Anna W.
  15 grudnia 2023

  Jestem pod wrażeniem bo dawno nie spotkałam tak empatycznego lekarza. Pani doktor wysłuchała mnie, wyjaśniła powstały proces, opisała dokładnie jak aplikować leki. Bardzo dziękuję za dzisiejszą wizytę. Leczenie już rozpoczęte, a ja czuję się spokojniejsza.

  zm
  22 listopada 2023

  17 listopada 2023

  Adrianna
  31 października 2023

  Serdecznie polecam Panią doktor Bierzniewską. Wizyta odbyła się w bardzo przyjaznej i komfortowej atmosferze. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie.

  Iwona
  26 października 2023

  Pani doktor bardzo konkretna. Zadawałam pytania, a Pani doktor wszystko dokładnie tłumaczyła. Podczas drobnego zabiegu, który wykonywała Pani doktor czułam się bezpiecznie. Bardzo sympatyczna i pozytywnie nastawiona do pacjenta. Bardzo polecam!

  Więcej opinii udzielonych na portalu ZnanyLekarz.pl


  Godziny przyjęć:

  • Pon: -

  • Wt: 11:00 - 19:00

  • Śr: -

  • Czw: 11:00 - 19:00

  • Pt: 11:00 - 19:00

Bożena Bierzniewska - ZnanyLekarz.pl
Umów wizytę
przez telefon
lub poprzez
Telefony odbieramy od poniedziałku do piątku w godzinach: 9-19:00
Umów wizytę
przez telefon
lub poprzez
Telefony odbieramy od poniedziałku do piątku w godzinach: 9-19:00