Lekarz dermatolog - wenerolog

Zajmujemy się diagnostyką i leczeniem chorób skórnych i wenerycznych (przenoszonych drogą płciową).

UMÓW WIZYTĘ
przez telefon
(w godzinach pracy recepcji)
lub poprzez
kalendarz na stronie
(poza godzinami pracy recepcji)

22 849 84 28

lek. med. Zofia Bochen

Chirurg plastyczny Zofia Bochen
 • lek. med.

  Zofia Bochen

  lek. med. chirurg plastyk

  Jest absolwentką wydziału lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. W trakcie studiów odbywała coroczne praktyki w Helios Klinikum w Niemczech, m.in. w Berlinie. Wtedy również związała się z Kliniką Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej CMKP w Warszawie, gdzie ukończyła specjalizację z chirurgii plastycznej pod kierownictwem dr Macieja Kulickiego. Od początku kariery zawodowej równolegle z praktyką rekonstrukcyjną w szpitalu, zdobywała umiejętności i doświadczenie w zakresie chirurgii estetycznej pod okiem dr Marka Szczyta w jego Klinice. Szczególnym zainteresowaniem darzy operacje nosa i rekonstrukcję piersi – włączając metody mikrochirurgiczne.

  Obecnie zajmuje się chirurgią rekonstrukcyjną po usunięciu nowotworów skóry i raka piersi w Szpitalu Specjalistycznym im. Świętej Rodziny oraz chirurgią estetyczną w prywatnych klinikach w Warszawie.

  Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej. Bierze udział w licznych konferencjach i szkoleniach w kraju i za granicą, stale podnosząc swoje kwalifikacje.

  W poradni Dermedica wykonuje zabiegi chirurgicznego usunięcia znamion i nowotworów skóry. Ponad to również zabiegi medycyny estetycznej, takie jak wypełnienia kwasem hialuronowym, modelowanie ust kwasem hialuronowym, korekcja zmarszczek mimicznych toksyną botulinową oraz osocze bogatopłytkowe.

  tel.: 22 849 84 28
  tel.: 22 646 03 54

  Godziny przyjęć:

  • Pon: -

  • Wt: 16:00 - 19:00

  • Śr: -

  • Czw: -

  • Pt: -

Umów wizytę
przez telefon
lub poprzez
Telefony odbieramy od poniedziałku do piątku w godzinach: 9-19:00
Umów wizytę
przez telefon
lub poprzez
Telefony odbieramy od poniedziałku do piątku w godzinach: 9-19:00