Lekarz dermatolog - wenerolog

Zajmujemy się diagnostyką i leczeniem chorób skórnych i wenerycznych (przenoszonych drogą płciową).

UMÓW WIZYTĘ
przez telefon
(w godzinach pracy recepcji)
lub poprzez
kalendarz na stronie
(poza godzinami pracy recepcji)

22 849 84 28

lek. med. Magdalena Brajczewska

Lekarz dermatolog - wenerolog Magdalena Brajczewska
 • lek. med.

  Magdalena Brajczewska

  dermatolog - wenerolog

  Magdalena Brajczewska to specjalistka w zakresie dermatologii i wenerologii. Jest lekarzem dermatologiem wenerologiem z długoletnim doświadczeniem. Swoje wyksztalcenie zdobywała w Warszawskiej Akademii Medycznej a potem w Szpitalu Dermatologicznym w Warszawie. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego oraz Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych. Posiada doświadczenie zarówno w lecznictwie szpitalnym jak i ambulatoryjnym. Gabinet Dermedica prowadzi od 1998 roku dbając o zdrowie swoich pacjentów. W ramach wykonywanej specjalizacji przeprowadza zarówno wizyty lekarskie jak i wykonuje rozmaite zabiegi dermatologiczne jak mrożenie zmian skórnych, elektrokoagulacje, łyżeczkowanie, , biopsje, zabiegi laserowe, pilingi, mezoterapie. Jej obszar zainteresowań obejmuje dermatologie ogólna i wenerologie. Przyjmuje głównie osoby dorosłe. Dobrze mówi w języku angielskim. Prywatnie mama Tomasza. Uwielbia podróże.

  Leczone choroby

  Nowotwory skóry, Brodawki łojotokowe, Włókniaki, Łojotok, Łuszczyca, Łysienie, Trądzik, Alergie skórne, Bielactwo, Choroby przenoszone drogą płciową, Grzybica, Zmiany skórne, Choroby skóry, Znamiona, Kurzajki, Łojotokowe zapalenie skory, Półpasiec, Opryszczka, Wyprysk, Egzema, Wypadanie włosów

  tel.: 22 849 84 28


  Opinie naszych Pacjentów z portalu ZnanyLekarz.pl:

  Magda Galus
  1 grudnia 2023

  Uwielbiam dr Brajczewską! Jest bardzo sympatyczna i wyjątkowo empatyczna, ma bardzo duże doświadczenie, ale nie boi się przyznać, że czegoś nie wie, jest dociekliwa, współpracuje z innymi specjalistami i gdy nie ma pewności co do diagnozy, konsultuje się z nimi, umawia pacjentów na bezpłatne wizyty kontrolne, by sprawdzić czy leczenie przynosi pożądane skutki. Przy bolesnych zabiegach odwraca uwagę pacjenta ciekawą rozmową.

  Marcin G.
  22 listopada 2023

  Wspaniałe podejście, niezwykle sumienne badanie zmian na skórze. Godny podziwu profesjonalizm i wspaniała, życzliwa postawa. Po prostu wzór lekarza!!!

  Jan
  22 listopada 2023

  Super Pani Doktor, na wszystkie pytania (nawet te, o których nie pomyślałem, żeby zadać) dostałem wyczerpujące odpowiedzi. Wizyta przebiegła w przyjaznej, empatycznej atmosferze, z uśmiechem i szacunkiem do pacjenta. Trafne zdiagnozowanie problemu i dalsze zalecenia. Po zakończeniu wizyty czułem się naprawdę dobrze – po pierwsze wiedziałem co robić, a po drugie byłem dobrze potraktowany. Polecam wszystkim znajomym i polecam również tutaj na stronie – nie ma co dalej szukać, wystarczy spróbować jednej wizyty u Pani Doktor, a nie będą musieli Państwo już więcej szukać dermatologa.

  Monika
  17 listopada 2023

  Pani doktor jest bardzo zaangażowana w problemy pacjenta. Pomaga znaleźć rozwiązania utrudnień związanych z przeprowadzaniem leczenia za granicą. Cała wizyta ogólnie przebiega w atmosferze skupienia na rozwiązywaniu problemów i szukaniu odpowiednich rozwiązań. Wszystko też dokładnie wyjaśnia, pacjent jest poinformowany o wielu szczegółach dotyczących leczenia i różnych zależnościach

  Więcej opinii udzielonych na portalu ZnanyLekarz.pl


  Godziny przyjęć:

  • Pon: 09:00 - 13:30

  • Wt: 09:00 - 13:30

  • Śr: 09:00 - 19:00

  • Czw: 09:00 - 19:00

  • Pt: 09:00 - 13:30

Magdalena Brajczewska - ZnanyLekarz.pl
Umów wizytę
przez telefon
lub poprzez
Telefony odbieramy od poniedziałku do piątku w godzinach: 9-19:00
Umów wizytę
przez telefon
lub poprzez
Telefony odbieramy od poniedziałku do piątku w godzinach: 9-19:00