lek. med. Zofia Bochen

lek. med. Zofia Bochen

Specjalista Chirurg Plastyk

Jest absolwentką wydziału lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. W trakcie studiów odbywała coroczne praktyki w Helios Klinikum w Niemczech, m.in. w Berlinie. Wtedy również związała się z Kliniką Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej CMKP w Warszawie, gdzie ukończyła specjalizację z chirurgii plastycznej pod kierownictwem dr Macieja Kulickiego. Od początku kariery zawodowej równolegle z praktyką rekonstrukcyjną w szpitalu, zdobywała umiejętności i doświadczenie w zakresie chirurgii estetycznej pod okiem dr Marka Szczyta w jego Klinice. Szczególnym zainteresowaniem darzy operacje nosa i rekonstrukcję piersi – włączając metody mikrochirurgiczne.

Obecnie zajmuje się chirurgią rekonstrukcyjną po usunięciu nowotworów skóry i raka piersi w Szpitalu Specjalistycznym im. Świętej Rodziny oraz chirurgią estetyczną w prywatnych klinikach w Warszawie.

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej. Bierze udział w licznych konferencjach i szkoleniach w kraju i za granicą, stale podnosząc swoje kwalifikacje.

W poradni Dermedica wykonuje zabiegi chirurgicznego usunięcia znamion i nowotworów skóry. Ponad to również zabiegi medycyny estetycznej, takie jak wypełnienia kwasem hialuronowym, modelowanie ust kwasem hialuronowym, korekcja zmarszczek mimicznych toksyną botulinową oraz osocze bogatopłytkowe.

Godziny przyjęć: wtorki 16.00 - 19.00

Umów wizytę

Wybrany termin stanowi jedynie sugestię. Jeśli jest już zajęty, zaproponujemy inny.
Ostateczny termin wizyty potwierdzimy telefonicznie.

Nasi lekarze